Fotografia ślubna

Strona Główna » Oferta » Fotografia ślubna

Jak to wygląda w skrócie?

Najpierw ustalamy warunki współpracy, podpisujemy umowę, następnie na kilka dni przed ślubem dzwonimy, by upewnić się, że wszystko jest „ok” i w dniu uroczystości realizujemy powierzone zadania. Po 4-12 tygodniach (w zależności od wybranego pakietu i tego czy ślub jest w sezonie) materiały są gotowe. Ważne: zawsze ustalamy minimalną ilość zdjęć, jeżeli zrobimy ich więcej dostajecie je bez dodatkowych opłat; za darmo.

Pakiet „MINI” 2500 zł: 

Pakiet „PLUS” 3000 zł:

Pakiet „PREMIUM” 3500 zł:

*Każdy pakiet zawiera wszystkie udane fotografie zapisane w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości, poddane obróbce graficznej oraz dostęp do prywatnej galerii online.

*Każdy z pakietów można wzbogacić o sesję narzeczeńską: 50 zdjęć to 500 zł. Sesje narzeczeńskie są świetnym dopełnieniem pakietów ślubnych. Fotografie można wykorzystać w kontekście planowanego wesela np. do podziękowania dla rodziców, do wyświetlania na projektorze w trakcie uroczystości, dekoracji sali lub do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.

*Istnieje możliwość modyfikacji pakietu i dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

*Posiadamy legitymacje i certyfikat ukończenia kursu fotografa i kamerzysty, który uprawnia do fotografowania i filmowania celebracji liturgicznych, wydany przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.


Fotografia ślubna

Przejdź do początku strony