Fotosiążki, albumy i spersonalizowane pudełkaWyjątkowe zdjęcia wymagają specjalnej oprawy. My stawiamy na drewniane pudełka z romantycznymi kokardkami :) Każde inne, bo przygotowywane przez nas z myślą o Was:)

Przykładamy dużą wagę do tego w jaki sposób oddajemy Wam zdjęcia z tego najważniejszego dnia, chcemy aby nie tylko zawartość była atrakcyjna, ale również opakowanie. Każda nasza para otrzymuje od nas wersję elektroniczną zdjęć (dostęp do prywatnej galerii) oraz pendrive w oryginalnym i spersonalizowanym pudełku.

Zachęcamy także do drukowania zdjęć, fotoksiążka czy album z wybranymi przez Was zdjęciami to wyjątkowa pamiątka do której będziecie częściej sięgać niż do zdjęć, które znajdują się na komputerze.

W pakiecie „PREMIUM” otrzymujecie od nas wyjątkową fotoksiążkę lub album tradycyjny z wybranymi przez Was zdjęciami: minimum 100 zdjęć, format 30cm x 30cm, wysokiej jakości papier fotograficzny, oprawa – eko-skóra. Na okładce możemy wygrawerować Wasze imiona lub umieścić zdjęcie. Wybór kolorów i konfiguracji jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Zobaczcie przykładową realizację albumu tradycyjnego :)

Przejdź do początku strony