Oferta

Fotografia ślubna

Jak to wygląda w skrócie?

Najpierw ustalamy warunki współpracy, podpisujemy umowę, następnie na kilka dni przed ślubem dzwonimy, by upewnić się, że wszystko jest „ok” i w dniu uroczystości realizujemy powierzone zadania. Po 4-12 tygodniach (w zależności od wybranego pakietu i tego czy ślub jest w sezonie) materiały są gotowe. Ważne: zawsze ustalamy minimalną ilość zdjęć, jeżeli zrobimy ich więcej dostajecie je bez dodatkowych opłat; za darmo.

Pakiet „MINI” 2500 zł: 

Pakiet „PLUS” 3000 zł:

Pakiet „PREMIUM” 3500 zł:

*Każdy pakiet zawiera wszystkie udane fotografie zapisane w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości, poddane obróbce graficznej oraz dostęp do prywatnej galerii online.

*Każdy z pakietów można wzbogacić o sesję narzeczeńską: 50 zdjęć to 500 zł. Sesje narzeczeńskie są świetnym dopełnieniem pakietów ślubnych. Fotografie można wykorzystać w kontekście planowanego wesela np. do podziękowania dla rodziców, do wyświetlania na projektorze w trakcie uroczystości, dekoracji sali lub do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.

*Istnieje możliwość modyfikacji pakietu i dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

*Posiadamy legitymacje i certyfikat ukończenia kursu fotografa i kamerzysty, który uprawnia do fotografowania i filmowania celebracji liturgicznych, wydany przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.


Fotografia ślubna

Fotografia dziecięca i rodzinna

Chcecie na dłużej zachować najpiękniejsze chwile waszego życia? Zapraszamy na magiczne sesje dziecięce, rodzinne i indywidualne. Sesje najczęściej wykonujemy w plenerze, wykorzystując piękno jakie nas otacza i „łapiąc” światło, które sprawia, że na zdjęciach pojawia się magia. Oprócz sesji w plenerze wykonujemy także sesje w naszym studio oraz w Waszych domach.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

  • Przede wszystkim to świetna zabawa, naszym zadaniem jest uchwycić pozytywne emocje, dlatego w czasie wspólnego spotkania nie może zabraknąć uśmiechów:)
  • Wspólnie ustalamy co i jak oraz wybieramy miejsce na zdjęcia
  • Przygotowujemy unikatowe aranżacje, na naszych zdjęciach nie może zabraknąć m.in. koszy, świec czy kwiatów :)
  • Sesja trwa około 3 godzin

Ile to kosztuje? Proponujemy dwa warianty do wyboru, w pierwszym otrzymują Państwo zdjęcia w formie elektronicznej, w drugim dodatkowo zdjęcia w formie fotoksiążki, która jest nie tylko wspaniałą pamiątką ale i oryginalnym prezentem. .

WARIANT 1: min 30 zdjęć w formie elektronicznej (dostęp do prywatnej galerii) – 300 zł

WARIANT 2: min 50 zdjęć w formie elektronicznej (dostęp do prywatnej galerii) oraz piękna fotoksiążka z wybranymi zdjęciami (format 30 cm x 30 cm, 20 stron, oprawa – płótno) – 600 zł

* Poniższe ceny dotyczą sesji wykonywanych do 50 km od naszego studia, jeśli mieszkasz dalej i nie możesz do nas przyjechać, zapraszamy do kontaktu.

 

 


Fotografia dziecięca i rodzinna

Przejdź do początku strony