Fotografia dziecięca i rodzinna

Strona Główna » Oferta » Fotografia dziecięca i rodzinna

Chcecie na dłużej zachować najpiękniejsze chwile waszego życia? Zapraszamy na magiczne sesje dziecięce, rodzinne i indywidualne. Sesje najczęściej wykonujemy w plenerze, wykorzystując piękno jakie nas otacza i „łapiąc” światło, które sprawia, że na zdjęciach pojawia się magia. Oprócz sesji w plenerze wykonujemy także sesje w naszym studio oraz w Waszych domach.

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

  • Przede wszystkim to świetna zabawa, naszym zadaniem jest uchwycić pozytywne emocje, dlatego w czasie wspólnego spotkania nie może zabraknąć uśmiechów:)
  • Wspólnie ustalamy co i jak oraz wybieramy miejsce na zdjęcia
  • Przygotowujemy unikatowe aranżacje, na naszych zdjęciach nie może zabraknąć m.in. koszy, świec czy kwiatów :)
  • Sesja trwa około 3 godzin

Ile to kosztuje? Proponujemy dwa warianty do wyboru, w pierwszym otrzymują Państwo zdjęcia w formie elektronicznej, w drugim dodatkowo zdjęcia w formie fotoksiążki, która jest nie tylko wspaniałą pamiątką ale i oryginalnym prezentem. .

WARIANT 1: min 30 zdjęć w formie elektronicznej (dostęp do prywatnej galerii) – 300 zł

WARIANT 2: min 50 zdjęć w formie elektronicznej (dostęp do prywatnej galerii) oraz piękna fotoksiążka z wybranymi zdjęciami (format 30 cm x 30 cm, 20 stron, oprawa – płótno) – 600 zł

* Poniższe ceny dotyczą sesji wykonywanych do 50 km od naszego studia, jeśli mieszkasz dalej i nie możesz do nas przyjechać, zapraszamy do kontaktu.

 

 


Fotografia dziecięca i rodzinna

Przejdź do początku strony